Kurumsal - Hakkımızda

BAŞARAN GROUP
 
Başaran Group;  Başaran Isı Sistemleri firması adı altında 1993 yılında Zekeriya Başaran’ın önderliğinde temelleri atılmış ve doğalgaz sektöründe elde ettiği başarılardan dolayı günden güne yükselişini sürdürmüştür. 2009 yılında Başaran Su Arıtma Ltd. Şti. ‘ yi kurarak AQUAMAB ve OLIMPIA markaları ile Grup firması olarak faaliyetlerine devam etmektedir.
 
Başaran Group olarak; Ankara’da  2.300 m² alan üzerine inşa edilen merkez plaza ve üretim tesisi, merkez lojistik depoları, eğitim salonları, infomobil tanıtım araçları, pazarlama ve sevkiyat araçları, nitelikli mühendis kadrosu, tecrübeli teknik ekibi, deneyimli satış personeli ve kendisine bağlı bayisi, tabelalı, teşhirli bayisi, satıcıları, inşaat firmaları, bölge müdürlükleri, lojistik depoları ve yıllardır yükselen trendiyle sektörün önde gelen firmalarından biri olmuştur.
Başaran Isı Sistemleri ve Başaran Su Arıtma Sistemleri, her geçen gün kendini yenileyen yapısıyla beş bölge ve yaklaşık kırk beş ilde bayilik ve dağıtım çalışmalarını sürdürmektedir.
 
Merkezi Ankara'da bulunan firmamız, çalışma arkadaşlarımızla yakaladığımız ekip ruhu ile Ankara’da başlayan bayilik çalışmalarımız zaman içerisinde İzmir, Kayseri, Samsun ve Adana şubelerimizin açılışıyla  Türkiye geneline dağılmıştır. Bu yapılanma ile geldiğimiz noktada müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak taleplere en kısa sürede cevap veriyor, aynı zamanda geniş teknik servis ağımızla Türkiye’nin her yerine hizmet götürebiliyoruz.
Başaran Isı Sistemleri, bünyesinde bulundurduğu sektörde dünyaca tanınmış ve pazarda önemli paya sahip markalar ile bayilerine ve müşterilerine ısıtma-soğutma ve su arıtma sistemlerin de geniş ürün yelpazesi sunmaktadır.
Başaran Isı Sistemleri; bayi satış noktaları, inşaat firmaları, müteahhitler ve kooperatiflere çözüm ortağı olmaya devam etmekte ve hedeflerini hep daha iyi hizmet ilkesiyle sürdürmektedir.
 
Başan Isı Sistemleri,iklimlendirme sistemlerinde DÜNYANIN 1 NUMARASI DAİKİN A.Ş. ile yoluna devam etmektedir. Firmamızın Ankara merkez olmak üzere Kayseri, Adana, İzmir, Samsun İllerinde bölge müdürlükleri ve lojistik depoları ile yaklaşık 45* İl’e hizmet eden geniş bir yapılanması mevcuttur.  Yapılanmamız olan yaklaşık bu 45 İl de firmamız DİSTRİBÜTÖR olarak görevini sürdürecek olup bu bölgelerde bayi organizasyonlarını oluşturacaktır.
 
*Faaliyet Gösterilen İller;
 
Ankara Bölge: Ankara, Çankırı, Çorum, Kırıkkale, Konya, Karaman, Eskişehir, Kütahya, Bilecik, Afyon, Bolu, Zonguldak
Kayseri Bölge: Kayseri, Sivas, Niğde, Nevşehir, Aksaray, Kahramanmaraş, Kilis, Adıyaman, Yozgat
Samsun Bölge: Samsun, Sinop, Giresun, Ordu, Rize, Trabzon, Gümüşhane, Amasya, Tokat, Karabük, Kastamonu, Bartın
İzmir Bölge: İzmir,Manisa, Balıkesir, Denizli, Uşak, Aydın, Muğla
Adana Bölge: Adana, Osmaniye, Hatay, Mersin, Gaziantep